留言
010203040506

Çanta dhe qese paketimi fleksibël

Paketimi juaj është marka juaj. Merrni paketimin që produkti juaj meriton.
01

Një ofrues kryesor i paketimit fleksibël

HUIZHOU XINDINGLI PACK CO., LTD., e njohur më parë si TOP PACK CO., LTD. Fannie, themeluesi i kompanisë, iu bashkua industrisë në 2008, themeloi TOP PACK në 2011, ngriti fabrikën dhe krijoi markën DINGLI PACK në 2015, dhe mori pjesë në Panairin e Printimit dhe Paketimit në Hong Kong dhe PACK EXPO në Las Vegas. pas një tjetri në tre vitet 2017-2019, dhe fitoi shumë mbështetjen dhe besimin e klientëve. Pas disa vitesh reshjesh dhe akumulimi, një fabrikë prej 5000 metrash katrorë e ndërtuar vetë do të jetë e disponueshme në vitin 2023.
 • ico04423
  Përshtatje e plotë
  Ne jemi të përkushtuar për të ofruar shërbime të personalizimit të paketimit me një ndalesë, duke mbuluar plotësisht stilet e personalizimit, dimensionet, materialet dhe përfundimet e printimit të paketimit, etj.
 • ico03a66
  Cilësi e garantuar
  Procedurat tona të prodhimit janë testuar rreptësisht nga BRC, Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë ISO 9001, duke siguruar që çdo detaj në proces të kontrollohet dhe inspektohet plotësisht.
 • ico02m3v
  Opsione miqësore me mjedisin
  Ne jemi përqendruar gjithmonë në biznesin e mbrojtjes së mjedisit, duke kryer opsione të tilla paketimi të qëndrueshme dhe të riciklueshme: PLA, PE, Kraft Paper.
 • ico010n8
  Dorëzimi i shpejtë

  Të pajisur me linjë prodhimi efikase, ne jemi gjithmonë duke u përpjekur maksimalisht për të siguruar që çdo porosi të dorëzohet në kohë. Dhe koha jonë e drejtimit është vetëm 7-10 ditë.

rreth 1uh9
rreth nesh

Fabrika ndodhet në ndërtesën 29, Zona B, Wanyang Zhongchuang City, Nr. 1 Shuangyang Road, Yangqiao Town, Boluo County, Huizhou City, me transport të përshtatshëm dhe mjedis të bukur, dhe e pajisur me printim të plotë, laminim, bërjen e çantave dhe të tjera profesionale. pajisje. Përveç përmirësimit të mjedisit dhe pajisjeve të fabrikës, ekipi është rritur nga 4 në më shumë se 50 persona.

Lexo më shumë

Shfletoni galerinë tonë të qeseve fleksibël të paketimit

Ne kemi qenë të angazhuar në biznesin e eksportit të produkteve të paketimit për më shumë se 15 vjet, dhe produktet tona kryesore përfshijnë: qese me zinxhir, vula me tetë anë, qese me hundë, vula me tre anë, qese organza dhe lloje të tjera qeskash .

Qese e kompostueshme për kafe Qese e kompostueshme për kafe
01

Qese e kompostueshme për kafe

2024-01-18

Qese kafeje e kompostueshme është projektuar për t'u zbërthyer në elementë natyrorë në një mjedis plehrash. Tonaprintim me qese kafeje të kompostueshme përputhet me praktikat e qëndrueshme të biznesit për të ndihmuar në reduktimin e gjurmës së karbonit. Duke zgjedhur këtëqese kafeje ndihmon në plotësimin e kërkesës në rritje për paketim ekologjik midis konsumatorëve. Për më tepër, kjo çantë paketimi fleksibël ka shtresa të laminuara me filma mbrojtës brenda, duke ruajtur fuqishëm brenda produkteve të kafesë freskinë dhe shijen. Si prodhues me përvojë të qeseve të kafesë, ne jemi të përkushtuar të ofrojmëzgjidhje të qëndrueshme dhe të riciklueshme paketimi për ty. Na besoni për të ofruar lojën tuaj të markës në nivelin tjetër!

Shiko Detail
Qese kafeje Stand Up Qese kafeje Stand Up
02

Qese kafeje Stand Up

2024-01-17

Qese kafeje në këmbëështë bërë një nga më të njohuritzgjedhjet e paketimit për kokrrat e kafesë dhe produktet e bluar të kafesë. Dizajni i tij unik në këmbë siguron stabilitet të shkëlqyeshëm të raftit, duke siguruar që produktet tuaja të mbeten të shfaqura dukshëm dhe lehtësisht të identifikueshme në raftet e dyqaneve. Me shtresa filmash mbrojtës të laminuara brenda, kjoqese me qendrim kafeje ofron veti të forta penguese për të ndihmuar në ruajtjen e freskisë dhe aromës së produkteve tuaja të kafesë. Kjo strukturë e laminuar gjithashtu zgjat jetëgjatësinë e saj dhe përmirëson cilësinë e përgjithshme të produkteve tuaja. Për më tepër,qese në këmbë janë të lehta dhe fleksibël, duke reduktuar kostot e transportit dhe ndikimin mjedisor duke ofruar komoditet si për shitësit me pakicë ashtu edhe për konsumatorët. Në përgjithësi,qese kafeje në këmbëjanë zgjidhje të gjithanshme, praktike dhe tërheqëse për paketimin e produkteve të kafesësi dhe çanta qese për ushqim.

Shiko Detail
Qese me kokrra kafeje Qese me kokrra kafeje
03

Qese me kokrra kafeje

2024-01-17

Zgjedhjaqese me kokrra kafeje pasi paketimi juaj i kafesë ofron përfitime të shumta. Qesja e kokrrave të kafesë është projektuar me valvul degazimi të njëanshëm që lejon lirimin e dioksidit të karbonit duke parandaluar hyrjen e oksigjenit. Në këtë mënyrë kjoqese qese kafeje  ruan bukur freskinë dhe shijen e produkteve të kokrrave të kafesë. Përveç kësaj, me shtresa të filmave mbrojtës të laminuara brenda, kjoqese gusset përmban strukturën e tij të qëndrueshme dhe hermetike, dhe siguron mbrojtje të fortë penguese kundër lagështirës, ​​dritës dhe ajrit për të ruajtur më tej freskinë e kokrrave të kafesë. Për më tepër, kjoqese kafeje e printuar me porosimund të personalizohet me dizajne tërheqëse, duke ofruar zgjidhje të përshtatshme dhe tërheqëse vizualisht paketimi për produktet tuaja të kokrrave të kafesë.

Shiko Detail
Qese kafeje me valvul Qese kafeje me valvul
04

Qese kafeje me valvul

2024-01-16

Qese kafeje me valvul ofron përfitime të shumta për ruajtjen e freskisë dhe aromës së produkteve të kafesë. Veçanërisht valvula e degazimit lejon lirimin e dioksidit të karbonit të prodhuar nga kafeja e sapopjekur duke parandaluar hyrjen e oksigjenit në qese. Kjoqese kafeje është projektuar për të mundësuar që kokrrat e kafesë dhe kafeja e bluar të qëndrojnë të freskëta për një periudhë më të gjatë. Për më tepër, valvula lejon paketimin e kafesë së sapopjekur pa nevojën e degazimit, duke ruajtur cilësinë e produktit që klientët të shijojnë. Në përgjithësi, kjoqese kafeje me valvul degazimiështë zgjedhja inteligjente e paketimit për produktet e kafesë.

Shiko Detail
01020304
Qese e kompostueshme për kafe Qese e kompostueshme për kafe
01

Qese e kompostueshme për kafe

2024-01-18

Qese kafeje e kompostueshme është projektuar për t'u zbërthyer në elementë natyrorë në një mjedis plehrash. Tonaprintim me qese kafeje të kompostueshme përputhet me praktikat e qëndrueshme të biznesit për të ndihmuar në reduktimin e gjurmës së karbonit. Duke zgjedhur këtëqese kafeje ndihmon në plotësimin e kërkesës në rritje për paketim ekologjik midis konsumatorëve. Për më tepër, kjo çantë paketimi fleksibël ka shtresa të laminuara me filma mbrojtës brenda, duke ruajtur fuqishëm brenda produkteve të kafesë freskinë dhe shijen. Si prodhues me përvojë të qeseve të kafesë, ne jemi të përkushtuar të ofrojmëzgjidhje të qëndrueshme dhe të riciklueshme paketimi për ty. Na besoni për të ofruar lojën tuaj të markës në nivelin tjetër!

Shiko Detail
Qese kafeje Stand Up Qese kafeje Stand Up
02

Qese kafeje Stand Up

2024-01-17

Qese kafeje në këmbëështë bërë një nga më të njohuritzgjedhjet e paketimit për kokrrat e kafesë dhe produktet e bluar të kafesë. Dizajni i tij unik në këmbë siguron stabilitet të shkëlqyeshëm të raftit, duke siguruar që produktet tuaja të mbeten të shfaqura dukshëm dhe lehtësisht të identifikueshme në raftet e dyqaneve. Me shtresa filmash mbrojtës të laminuara brenda, kjoqese me qendrim kafeje ofron veti të forta penguese për të ndihmuar në ruajtjen e freskisë dhe aromës së produkteve tuaja të kafesë. Kjo strukturë e laminuar gjithashtu zgjat jetëgjatësinë e saj dhe përmirëson cilësinë e përgjithshme të produkteve tuaja. Për më tepër,qese në këmbë janë të lehta dhe fleksibël, duke reduktuar kostot e transportit dhe ndikimin mjedisor duke ofruar komoditet si për shitësit me pakicë ashtu edhe për konsumatorët. Në përgjithësi,qese kafeje në këmbëjanë zgjidhje të gjithanshme, praktike dhe tërheqëse për paketimin e produkteve të kafesësi dhe çanta qese për ushqim.

Shiko Detail
Qese me kokrra kafeje Qese me kokrra kafeje
03

Qese me kokrra kafeje

2024-01-17

Zgjedhjaqese me kokrra kafeje pasi paketimi juaj i kafesë ofron përfitime të shumta. Qesja e kokrrave të kafesë është projektuar me valvul degazimi të njëanshëm që lejon lirimin e dioksidit të karbonit duke parandaluar hyrjen e oksigjenit. Në këtë mënyrë kjoqese qese kafeje  ruan bukur freskinë dhe shijen e produkteve të kokrrave të kafesë. Përveç kësaj, me shtresa të filmave mbrojtës të laminuara brenda, kjoqese gusset përmban strukturën e tij të qëndrueshme dhe hermetike, dhe siguron mbrojtje të fortë penguese kundër lagështirës, ​​dritës dhe ajrit për të ruajtur më tej freskinë e kokrrave të kafesë. Për më tepër, kjoqese kafeje e printuar me porosimund të personalizohet me dizajne tërheqëse, duke ofruar zgjidhje të përshtatshme dhe tërheqëse vizualisht paketimi për produktet tuaja të kokrrave të kafesë.

Shiko Detail
Qese kafeje me valvul Qese kafeje me valvul
04

Qese kafeje me valvul

2024-01-16

Qese kafeje me valvul ofron përfitime të shumta për ruajtjen e freskisë dhe aromës së produkteve të kafesë. Veçanërisht valvula e degazimit lejon lirimin e dioksidit të karbonit të prodhuar nga kafeja e sapopjekur duke parandaluar hyrjen e oksigjenit në qese. Kjoqese kafeje është projektuar për të mundësuar që kokrrat e kafesë dhe kafeja e bluar të qëndrojnë të freskëta për një periudhë më të gjatë. Për më tepër, valvula lejon paketimin e kafesë së sapopjekur pa nevojën e degazimit, duke ruajtur cilësinë e produktit që klientët të shijojnë. Në përgjithësi, kjoqese kafeje me valvul degazimiështë zgjedhja inteligjente e paketimit për produktet e kafesë.

Shiko Detail
01020304
01020304
01020304

FREE SAMPLE PACK!

 • Want to see our products for yourself?
 • Trying to decide between gloss and matte?
 • Our sample pack includes all our standard sizes, materials, and finishes. And it ships to you for free!

XINDINGLI PACK respects your privacy and does not sell, rent, or trade with third parties any information you provide.

SHËRBIMET E FAKTUARA

Nevojat e markave tuaja - të siguruara dhe të plotësuara sipas specifikave tuaja. Deri më tani, kompania jonë ka shërbyer më shumë se 1000 marka për të personalizuar paketimin ekskluziv të produktit, dhe në procesin e shërbimit vlerësohet gjerësisht nga klientët....
ekspozita03t9c
 • ico04i5n
  Zgjidhni Stilet
  Thaskat në këmbë, çanta me fund të sheshtë, çantat me grykë, çanta me guaskë dhe lloje të tjera paketimi ofrohen këtu që ju të zgjidhni! Paketimi me stile të ndryshme do të ndihmojë në krijimin e efekteve të ndryshme vizuale.
 • ico03iuo
  Përcaktoni dimensionet
  Dimensionet e ndryshme të qeseve të paketimit vijnë në: 3.5g, 28g, 100g, 500g, 1kg dhe ato me volum edhe më të madh. Madhësi të ndryshme paketimi përshtaten mirë me kërkesat tuaja të ndryshme me porosi.
 • ico02b68
  Zgjidhni Materialet
  Letër alumini, letra Kraft, plastikë, materiale të biodegradueshme janë të disponueshme për krijimin e çantave tuaja ekskluzive të paketimit, duke lehtësuar praninë e vlerave të markës suaj dhe imazheve të markës.
 • ico01lye
  Zgjidh Përfundimet e Printimit

  Përfundime të tilla të larmishme të printimit si përfundimi mat, përfundimi me shkëlqim, përfundimi me stampim, përfundimi holografik janë të mira për t'i shtuar më shumë shkëlqim sipërfaqes së paketimit tuaj, duke ndihmuar në tërheqjen e syve të klientëve.

INDUSTRIAL NE SHËRBIM

Çanta dhe qese për paketim ushqimor dhe jo ushqimor

Deri më tani, kompania jonë ka shërbyer më shumë se 1000 marka për të personalizuar paketimin ekskluziv të produktit, dhe në procesin e shërbimit është vlerësuar gjerësisht nga klientët. Misioni ynë është të jemi ndërmarrja më e mirë e tregtisë së jashtme në industrinë e paketimit. Vlerat tona të korporatës janë proaktive, uniteti dhe ndihma reciproke, përgjegjësia për zbatimin e luftës për përparim.

Paketimi i frutave të thata dhe arrave1bv4

Qese me fruta të thata

Ndërsa konsumatorët më të ndërgjegjshëm ndaj shëndetit po zgjedhin ushqime më të shëndetshme, edhe ata po kërkojnë lehtësi. Paketimi i frutave të thata dhe arrave kanë evoluar për të përmbushur këtë kërkesë.

Ushqim për qen Bagyii

Qese ushqimore për kafshë

Njerëzit i duan kafshët e tyre shtëpiake, le të sigurohemi që ata të duan edhe markën tuaj të ushqimit për kafshët shtëpiake! Konsumatorët duan ushqim dhe ëmbëlsira me cilësi të lartë për kafshët, dhe kjo do të thotë se dizajni i personalizuar i paketimit të ushqimit për kafshët tuaja është thelbësor për të konkurruar për klientët..

Qese vere e kuqe6xw

Qeset e pijeve

Kjo zgjidhje fleksibël e paketimit të pijeve alkoolike zë gjithashtu shumë më pak vend në frigorifer dhe nuk do të shtypet ose thyhet si kanaçet dhe shishet tradicionale. Ato janë të lehta dhe përshtaten bukur brenda ftohësve të të gjitha formave dhe madhësive..

Rostiçeri Poucheswru

Qese për rostiçeri

Njerëzit duan të hanë snacks në lëvizje. Dhe ju duhet të siguroheni që paketimi juaj të tërheqë vëmendjen e tyre dhe t'i inkurajojë ata të blejnë produktin tuaj rostiçeri mbi të gjithë konkurrentët..

01020304

Lajme dhe blogje