留言
010203040506

Флексибилни кеси и торбички за пакување

Вашето пакување е вашиот бренд. Добијте го пакувањето што го заслужува вашиот производ.
01

Водечки снабдувач на флексибилно пакување

HUIZHOU XINDINGLI PACK CO., LTD., порано позната како TOP PACK CO., LTD. Фани, основачот на компанијата, се приклучи на индустријата во 2008 година, го основаше TOP PACK во 2011 година, ја основаше фабриката и го создаде брендот DINGLI PACK во 2015 година, а присуствуваше и на саемот за печатење и пакување во Хонг Конг и на PACK EXPO во Лас Вегас. по друг во трите години од 2017 до 2019 година и стекна голема поддршка и доверба од клиентите. По неколку години врнежи и акумулации, во 2023 година ќе биде достапна самоизградена фабрика од 5.000 квадратни метри.
 • ico04423
  Целосно прилагодување
  Посветени сме на обезбедување услуги за приспособување на пакувањето едношалтерски, целосно покривајќи ги стиловите, димензиите, материјалите и печатењето на пакувањето итн.
 • ico03a66
  Обезбеден квалитет
  Нашите производни процедури се строго тестирани од BRC, ISO 9001 системот за управување со квалитет, осигурувајќи дека секој детал во процесот е целосно контролиран и проверен.
 • ico02m3v
  Еко-пријателски опции
  Отсекогаш сме се концентрирале на бизнисот за заштита на животната средина, спроведувајќи такви одржливи и рециклирани опции за пакување: PLA, PE, Kraft Paper.
 • ico010n8
  Брза испорака

  Опремени со ефикасна производна линија, ние секогаш се трудиме максимално да обезбедиме секоја нарачка да биде испорачана навреме. И нашето време на водство е само 7-10 дена.

околу 1ух9
за нас

Фабриката се наоѓа во зградата 29, област Б, градот Wanyang Zhongchuang, бр. 1 Shuangyang Road, Yangqiao Town, Boluo County, Huizhou City, со удобен транспорт и убава средина и опремена со целосно печатење, ламинирање, правење кеси и други професионални опрема. Покрај надградбата на фабричкото опкружување и опрема, тимот порасна од 4 на повеќе од 50 луѓе.

Прочитај повеќе

Прелистајте ја нашата галерија со флексибилни кеси за пакување

Ние сме ангажирани во извозниот бизнис на производи за пакување повеќе од 15 години, а нашите главни производи вклучуваат: ципа торбички, осумстрани заптивки, торбички со млазници, тристрани заптивки, торбички од органза и други видови торбички .

Торбичка за кафе за компостирање Торбичка за кафе за компостирање
01

Торбичка за кафе за компостирање

2024-01-18

Торбичка за кафе за компостирање е дизајниран да се распаѓа на природни елементи во средина за компост. Нашиотпечатење на кесичка за кафе за компостирање се усогласува со одржливите деловни практики за да помогне во намалувањето на јаглеродниот отпечаток. Избор на оваторбичка за кафе помага да се задоволи зголемената побарувачка за еко-пријателско пакување кај потрошувачите. Дополнително, оваа флексибилна кеса за пакување има ламинирани слоеви од заштитни фолии внатре, силно одржувајќи ја свежината и вкусот на производите од кафе. Како искусен производител на кесички за кафе, ние сме посветени на обезбедувањеодржливи и рециклирани решенија за пакување за тебе. Верувајте ни да ја испорачаме играта на вашиот бренд на следното ниво!

Види Детали
Стан ап торбичка за кафе Стан ап торбичка за кафе
02

Стан ап торбичка за кафе

2024-01-17

Торбичка за кафе за стоењестана еден од најпопуларнитеизбор на пакување за зрна кафе и производи од мелено кафе. Неговиот уникатен дизајн за стоење обезбедува одлична стабилност на полиците, осигурувајќи дека вашите производи остануваат видно прикажани и лесно препознатливи на полиците на продавниците. Со слоеви на заштитни фолии ламинирани внатре, оваторбичка за стоење кафе обезбедува силни бариерни својства за да помогне да се зачува свежината и аромата на вашите производи од кафе. Оваа ламинирана структура исто така го продолжува својот рок на траење и го подобрува севкупниот квалитет на вашите производи. Дополнително,торбички за стоење се лесни и флексибилни, намалувајќи ги транспортните трошоци и влијанието врз животната средина, истовремено нудејќи погодност и за трговците на мало и за потрошувачите. Генерално,стоечка торбичка за кафе кесисе разновидно, практично и визуелно привлечно решение за пакување за производи од кафекако и кесички за храна.

Види Детали
Торбичка за зрна кафе Торбичка за зрна кафе
03

Торбичка за зрна кафе

2024-01-17

Изборотторбичка за зрна кафе бидејќи вашето пакување кафе нуди бројни придобивки. Торбичката за зрна кафе е дизајнирана со еднонасочен вентил за дегасирање кој овозможува ослободување на јаглерод диоксид додека го спречува влегувањето на кислородот. Притоа овакесичка за кафе  убаво ја зачувува свежината и вкусот на производите од зрната кафе. Дополнително, со слоеви на заштитни фолии ламинирани внатре, оваторбичка за шипки се одликува со својата издржлива и херметичка структура и обезбедува силна бариера заштита од влага, светлина и воздух за дополнително одржување на свежината на зрната кафе. Понатаму, овапечатена торбичка за кафе прилагоденоможе да се прилагоди со атрактивен дизајн, нудејќи практично и визуелно привлечно решение за пакување за вашите производи од зрна кафе.

Види Детали
Кесичка за кафе со вентил Кесичка за кафе со вентил
04

Кесичка за кафе со вентил

2024-01-16

Кесичка за кафе со вентил нуди бројни придобивки за зачувување на свежината и вкусот на производите од кафе. Особено вентилот за дегасирање овозможува ослободување на јаглерод диоксид произведен од свежо печеното кафе, додека спречува кислородот да влезе во торбичката. Оваторбичка за кафе е дизајниран да овозможи зрната кафе и меленото кафе да останат свежи подолг период. Дополнително, вентилот овозможува пакување на свежо печено кафе без потреба од дегасирање, зачувувајќи го квалитетот на производот за клиентите да уживаат. Генерално, оваторбичка за кафе со вентил за дегасирањее паметен избор за пакување за производи од кафе.

Види Детали
01020304
Торбичка за кафе за компостирање Торбичка за кафе за компостирање
01

Торбичка за кафе за компостирање

2024-01-18

Торбичка за кафе за компостирање е дизајниран да се распаѓа на природни елементи во средина за компост. Нашиотпечатење на кесичка за кафе за компостирање се усогласува со одржливите деловни практики за да помогне во намалувањето на јаглеродниот отпечаток. Избор на оваторбичка за кафе помага да се задоволи зголемената побарувачка за еко-пријателско пакување кај потрошувачите. Дополнително, оваа флексибилна кеса за пакување е ламинирана од заштитни фолии внатре, силно ја одржува свежината и вкусот во производите од кафе. Како искусен производител на кесички за кафе, ние сме посветени на обезбедувањеодржливи и рециклирани решенија за пакување за тебе. Верувајте ни да ја испорачаме играта на вашиот бренд на следното ниво!

Види Детали
Стан ап торбичка за кафе Стан ап торбичка за кафе
02

Стан ап торбичка за кафе

2024-01-17

Торбичка за кафе за стоењестана еден од најпопуларнитеизбор на пакување за зрна кафе и производи од мелено кафе. Неговиот уникатен дизајн за стоење обезбедува одлична стабилност на полиците, осигурувајќи дека вашите производи остануваат видно прикажани и лесно препознатливи на полиците на продавниците. Со слоеви на заштитни фолии ламинирани внатре, оваторбичка за стоење кафе обезбедува силни бариерни својства за да помогне да се зачува свежината и аромата на вашите производи од кафе. Оваа ламинирана структура исто така го продолжува својот рок на траење и го подобрува севкупниот квалитет на вашите производи. Дополнително,торбички за стоење се лесни и флексибилни, намалувајќи ги транспортните трошоци и влијанието врз животната средина, истовремено нудејќи погодност и за трговците на мало и за потрошувачите. Генерално,стоечка торбичка за кафе кесисе разновидно, практично и визуелно привлечно решение за пакување за производи од кафекако и кесички за храна.

Види Детали
Торбичка за зрна кафе Торбичка за зрна кафе
03

Торбичка за зрна кафе

2024-01-17

Изборотторбичка за зрна кафе бидејќи вашето пакување кафе нуди бројни придобивки. Торбичката за зрна кафе е дизајнирана со еднонасочен вентил за дегасирање кој овозможува ослободување на јаглерод диоксид додека го спречува влегувањето на кислородот. Притоа овакесичка за кафе  убаво ја зачувува свежината и вкусот на производите од зрната кафе. Дополнително, со слоеви на заштитни фолии ламинирани внатре, оваторбичка за шипки се одликува со својата издржлива и херметичка структура и обезбедува силна бариера заштита од влага, светлина и воздух за дополнително одржување на свежината на зрната кафе. Понатаму, овапечатена торбичка за кафе прилагоденоможе да се прилагоди со атрактивен дизајн, нудејќи практично и визуелно привлечно решение за пакување за вашите производи од зрна кафе.

Види Детали
Кесичка за кафе со вентил Кесичка за кафе со вентил
04

Кесичка за кафе со вентил

2024-01-16

Кесичка за кафе со вентил нуди бројни придобивки за зачувување на свежината и вкусот на производите од кафе. Особено вентилот за дегасирање овозможува ослободување на јаглерод диоксид произведен од свежо печеното кафе, додека спречува кислородот да влезе во торбичката. Оваторбичка за кафе е дизајниран да овозможи зрната кафе и меленото кафе да останат свежи подолг период. Дополнително, вентилот овозможува пакување на свежо печено кафе без потреба од дегасирање, зачувувајќи го квалитетот на производот за клиентите да уживаат. Генерално, оваторбичка за кафе со вентил за дегасирањее паметен избор за пакување за производи од кафе.

Види Детали
01020304
Прилагодено печатење торби за пакување со навртки Stand Up ципер торби Прилагодено печатење торби за пакување со навртки Stand Up ципер торби
01

Прилагодено печатење торби за пакување со навртки Stand Up ципер торби

2023-11-27

Кесите за пакување со ореви со стоење се сметаат за еден од најчестите типови на пакување за производи од јаткасти плодови. Тие се дизајнирани да обезбедат најголема удобност, свежина и заштита за производите од јаткасти плодови. нашитеќеси со патент се карактеризираат со нивната компактна и лесна големина, што ги прави совршени решенија за пакување за секојдневна употреба и патувања во движење. Со затворач со патент што може повторно да се затвара прикачен на површината на пакувањето,ќеси со ореви со патент овозможете производите од јаткасти плодови внатре да останат свежи и без расипување. И нашите кеси за пакување со ореви доаѓаат со засек за кинење, што овозможува лесно отворање и затворање по потреба. Прилагодено печатени кеси за пакување со јаткасти плодови се совршени кеси за пакување за повеќето производители на храна од ореви.

Види Детали
01020304
Прилагодени кеси за пакување со протеински прав Прилагодени кеси за пакување со протеински прав Постојани кеси за храна со патент
01

Прилагодени кеси за пакување со протеински прав Постојани кеси за храна со патент

2023-11-27

Стенд ап зипер протеински прав кеси се еден од најчесто видените стилови на пакување за пакување производи од протеински прав. Нивната стоечка структура овозможува целата торбичка да стои исправено на полиците, помагајќи да го привлече вниманието на клиентите. Иприлагодени торбички со патент Сите се ламинирани слоеви на заштитни фолии внатре и прикачен патент што може повторно да се затвори на површината на пакувањето, овозможувајќи протеинскиот прав да се оддалечи од изложеност на фактори на животната средина како светлина, влага и кислород. Ова помага да се зголеми свежината на производите од протеински прав и да се продолжи нивниот рок на траење. Дополнително, со прицврстена површина за пакување со патент што може повторно да се затвора и висечки отвори,стоечки кеси за пакување протеински правсе доволно погодни за патување или патување во движење.

Види Детали
01020304
Прилагодено печатени гумени кеси за пакување Торби со патент со три странични заптивки Прилагодено печатени гумени кеси за пакување Торби со патент со три странични заптивки
01

Прилагодено печатени гумени кеси за пакување Торби со патент со три странични заптивки

2023-11-27

Торбичката за пакување со три странични заптивки се одликува со неговата разноврсност, убаво сместувајќи различни видови на гумени производи. Три странични кеси за заптивки се карактеризираат со компактен дизајн, погоден за лесно складирање и транспорт. Направени од материјали за храна, нашитеприлагодени три странични кеси за заптивки обезбедуваат силна бариера заштита од влага, светлина и кислород, во случај на распаѓање на храната. Со затворање со патент безбедно затворено внатре,тристрани лежеше рамни кеси се дизајнирани да ја максимизираат свежината на непцата и да го продолжат нивниот рок на траење. Оттука, три странични кеси за заптивки се несомнено совршени решенија за пакување за бројни производители на гуми за џвакање.

Види Детали
01020304
Прилагодено печатени чипови за пакување торби Stand Up ципер торби Прилагодено печатени чипови за пакување торби Stand Up ципер торби
01

Прилагодено печатени чипови за пакување торби Stand Up ципер торби

2023-11-27

Прилагодена чанта за пакување со чипс за застанување се здоби со популарност во последниве години поради неговата издржливост, практичност и разноврсност. Торбата со патент чипс за застанување не само што ја има својата способност да стои лесно да се издвојува од конкуренцијата, туку се карактеризира и со силна бариерна заштита од влага и кислород за да обезбеди производите од чипс да останат свежи и вкусни подолго време. Освен тоа,чанта за пакување со патент отпечатена по сопствена желбаовозможува целосно прилагодување како печатење слики од вашиот бренд, информации за производот, шарена илустрација на секоја страна од површината на пакувањето по потреба, дополнително подобрување на идентитетот на вашиот бренд и привлекување повеќе внимание на целните клиенти.

Види Детали
01020304
Прилагодено печатени колачиња Кеси за пакување Крафт Постојани циплок торби Прилагодено печатени колачиња Кеси за пакување Крафт Постојани циплок торби
01

Прилагодено печатени колачиња Кеси за пакување Крафт Постојани циплок торби

2023-11-27

Прилагодено печатени ќеси со патент станаа еден од најпопуларните типови на пакување за производи за колачиња. Заштитните кеси со патент не само што добро функционираат во одржувањето на свежите производи од колачињата, туку и помагаат да се донесат поголема удобност за сите клиенти. Со слоеви заштитни фолии ламинирани, нашитехерметички кеси за ужина за колачиња има за цел силно да ја одржува свежината на храната на колачињата. А комбинацијата на затворање со патент и засек за кинење е погодна и за секојдневна употреба и за патување во движење. Ние Xindingli Pack сме посветени на обезбедување услуги за приспособување на пакувањето едношалтерски, со цел да ви помогнеме да креирате приспособени кеси за пакување колачиња за вашиот бренд!

Види Детали
01020304
01020304

FREE SAMPLE PACK!

 • Want to see our products for yourself?
 • Trying to decide between gloss and matte?
 • Our sample pack includes all our standard sizes, materials, and finishes. And it ships to you for free!

XINDINGLI PACK respects your privacy and does not sell, rent, or trade with third parties any information you provide.

ИСКЛУЧЕНИ УСЛУГИ

Потребите на вашите брендови - обезбедени и исполнети според вашите спецификации.Досега, нашата компанија опслужила повеќе од 1.000 брендови за приспособување на ексклузивното пакување на производите, а во процесот на сервисирање е широко пофалена од клиентите....
изложба03t9c
 • ico04i5n
  Изберете Стилови
  Овде се обезбедени торбички за стоење, торби со рамно дно, торбички за излив, торбички и други типови на пакување за да изберете! Пакувањето со различен стил ќе помогне да се создадат различни визуелни ефекти.
 • ico03iuo
  Определете ги димензиите
  Има различни димензии на кеси за пакување: 3,5 g, 28g, 100g, 500g, 1kg и уште поголеми волумени. Различните големини на пакување добро одговараат на вашите различни сопствени барања.
 • ico02b68
  Изберете Материјали
  Достапни се алуминиумска фолија, крафт хартија, пластика, биоразградливи материјали за создавање на вашите ексклузивни кеси за пакување, олеснувајќи го присуството на вредностите на вашиот бренд и сликите на брендот.
 • ico01lye
  Избери завршетоци за печатење

  Ваквите разновидни завршетоци за печатење како што се мат финиш, сјајна завршница, финиш со втиснување, холографски финиш се добри за додавање повеќе сјај на површината на вашата амбалажа, помагајќи да се привлечат очните јаболки на клиентите.

ИНДУСТРИСКИ СЕ СЛУЖИВМЕ

Торби и торбички за пакување храна и нехрана

Досега, нашата компанија има опслужено повеќе од 1.000 брендови за приспособување на ексклузивното пакување на производите, а во процесот на сервисирање е широко пофален од клиентите. Нашата мисија е да бидеме најдобро надворешно трговско претпријатие во индустријата за пакување. Нашите корпоративни вредности се проактивни, единство и взаемна помош, одговорност за спроведување на борбата за напредок.

Пакување со сушено овошје и јаткасти плодови1bv4

Торбички за сушено овошје

Со оглед на тоа што повеќе здравствени совесни потрошувачи избираат поздрави закуски, тие исто така бараат погодност. Пакувањето со сушено овошје и јаткасти плодови еволуирале за да ја задоволат оваа побарувачка.

Храна за кучиња Bagyii

Торбички за храна за домашни миленици

Луѓето ги сакаат своите миленици, ајде да се погрижиме и тие да го сакаат вашиот бренд за храна за домашни миленици! Потрошувачите сакаат висококвалитетна храна и задоволства за животните, а тоа значи дека прилагодениот дизајн на пакувањето храна за домашни миленици е од клучно значење за да се натпреварува за клиентите..

Црвено вино вреќа6xw

Кесички за алкохол

Овој флексибилен раствор за пакување на алкохолни пијалоци, исто така, зазема многу помалку простор во фрижидерот и нема да се дроби или скрши како традиционалните лименки и шишиња. Тие се лесни и убаво се вклопуваат во ладилниците од сите форми и големини..

Снек Poucheswru

Торбички за закуски

Луѓето сакаат да јадат закуски во движење. И треба да бидете сигурни дека вашето пакување го привлекува нивното внимание и ги охрабрува да го купат вашиот производ за ужина пред сите конкуренти..

01020304

Вести и блогови

01